Хороший Поганий Product Manager: Як Стати Спеціалістом, За Якого Не Соромно Блог

Після кожного модуля – практичні завдання, створені на основі реальних ІТ кейсів. Авжеж, обов’язковим є зворотний зв’язок від викладача. Програма триватиме 13 тижнів, складається з eleven модулів й потребуватиме годин щотижня. Це комфортний термін й темп, який дозволить глибоко зануритися в тему ІТ продакт-менеджменту та зберегти баланс між навчанням, роботою і життям.

що має знати продакт менеджер

Будь-яка продуктова компанія хоче взяти на роботу продакт-менеджера аналітика, здатного вчасно відмовитися від “дохлої” ідеї та сортувати їх з найменшими витратами. Для продакт-менеджера вкрай важливо знаходити глибинні потреби користувачів. Це допоможе перевіряти гіпотези, знаходити робочі рішення і закривати потреби цільової аудиторії продуктом, а отже, робити його успішним. У пошуках перспективної позиції Product Manager варто звернути увагу на різноманітні ресурси та майданчики. Популярні сайти вакансій, такі як LinkedIn, Indeed та Glassdoor пропонують безліч вакансій від провідних компаній. Не забувайте і про спеціалізовані спільноти у соціальних мережах, де активно обговорюються тренди та пропонуються вакансії.

Який Він, Робочий День Проджекта В It?

Важливе розуміння продуктових бізнес-метрик, які потрібні, щоб знати, як функціонує продукт. У цій статті ми проллємо світло на те, чим займаються фахівці з Product Management та які навички дозволяють їм бути ефективними. Тобто, основна ціль роботи проєктного менеджера зводиться до досягнення результату з дотриманням конкретних часових та фінансових меж.

— Аналіз ринку (Market analysis) — пошук і аналіз інформації стосовно ринкових тенденцій, очікувань користувачів від продуктів певної категорії. Потрібно для того, щоб своєчасно випускати оновлення, вирішуючи нагальні проблеми, а також для стратегічного планування розвитку продукту та оцінки привабливості ініціатив. Звучить достатньо зрозуміло, але кава з колегою сама себе не вип’є. Не варто забувати, що хороший продакт жонглює між дедлайнами, потребами ринку, командою розробників і самим продуктом. Щоб усе встигати, адекватно оцінювати та бути на 120% ефективним, варто мати неабиякий самоменеджмент і силу волі.

Кар’єрні Можливості Product-менеджера

Якщо вашим користувачам подобаються листівки з трояндами, то варто зважати на це, а не на свої особисті бажання. За будь-яких обставин хороший продакт-менеджер лишається свідомим та об’єктивним. Продакт-менеджер може просуватися кар'єрними сходами, обіймаючи вищі позиції всередині компанії. Наприклад, він https://wizardsdev.com/ може стати керівником відділу продуктів, заступником директора з розвитку продуктів або директором з розвитку бізнесу. Іноді можна навіть отримувати понад $6000, маючи менше року досвіду і в IT, і у продакт-менеджменті. Але єдиний учасник дослідження, якому таке вдалося, до цього мав власний бізнес.

Якщо продукт використовується в першу чергу як рішення для внутрішньої роботи великої компанії і вирішенні бізнес-завдань, то product manager повинен приділяти особливу увагу підтримці клієнтів. У цьому випадку знанням маркетингу та продажів можна пожертвувати і замість цього більше заглибитися в тестування, аналітику і роботу з фінансовими показниками. Ключова роль PMа в компанії — керувати командою та разом з нею якісно реалізовувати поставлені цілі. Проектний менеджер — не суворий начальник, якого мають боятись. Навпаки, його ціль — зробити так, щоб команда, яка працює над проєктом, мала натхнення та мотивацію.

Які Зарплати У Продактів

Розвивайте обидві сторони своїх навичок, щоб стати затребуваним фахівцем у світі продуктового менеджменту. Тут бізнес-аналітику варто прокачатися у процесах запуску продукту й питаннях якості. Найчастіше тестування закривається хорошими QA, але певні продуктові підходи до якості є сенс пам’ятати, практикувати і впроваджувати. У бізнес-аналітика найчастіше хороша експертиза на етапі ідеї, планування, розробки й покращення продукту. Як не дивно, розширювати компетенцію BA потрібно на тому ж етапі ідеї, але з погляду advertising analysis і дизайн-мислення, зараз поясню чому.

  • До неї входять план проєкту, техзавдання, структура роботи та документи щодо її оцінки.
  • У такому випадку його простіше тестувати і допрацьовувати.
  • Загалом це і попереднє питання – чудова можливість для самопрезентації та шанс задати ритм усієї наступної співбесіди.
  • Теперь будь-який користувач може вести свій блог, кейси, думки в форматі колонки, статті про проєкти чи історії з життя.
  • Специфіка дуже залежить від галузі і ринку, тут купа стейкхолдерів, десижн мейкерів, довгий цикл продажів і user persona≠ buyer persona.

Пройшла шлях від копірайтера до Product Marketing Manager-a. Знає, де знайти лідів на вебінар і що з ними потім робити. В Україні медіанна компенсація продуктового менеджера з досвідом від року та рівнем володіння англійською Intermediate+ в червні 2022 року дорівнювала $3050 на місяць ($36,6 тис. на рік). Найцікавіше, що іноді керівники продуктів змінюють не посаду, а компанію і величину проєктів. Робота продактом настільки цікава й різноманітна, що, часом, стає справою життя.

Project Administration: Світова Статистика Для Тих, Хто Хоче Займатись Управлінням Проєктів

Тому продукт повинен приносити користь не лише клієнтам, але й власним творцям. American University Kyiv (АЮК) — приватний університет, який пропонує вищу освіту в галузі ІТ, бізнесу та менеджменту. Навчальна програма побудована за стандартами Arizona State University, одного з найбільших та найінноваційніших університетів США.

що має знати продакт менеджер

Адже таке враження, що вони вже вміють і знають усе, що можна знати і вміти. Люди, які працюють на цій посаді, мають певний образ мислення, який формується і змінюється протягом усього життєвого циклу роботи. Product Manager — це CEO свого продукту, і його мислення дуже схоже на мислення підприємця.

В залежності від галузі компанії та типів проєктів, конкретні обов’язки проджекта можуть відрізнятись, але є загальні задачі, якими займаються майже всі представники цієї професії. Наприклад, щоб збільшити число користувачів застосунку, інколи достатньо додати кілька нових функцій. А підставою для product manager вакансии відмови від нього можуть бути технічні баги чи не дуже зручний інтерфейс. Аналізуючи різні дані, продакт-менеджер доручає команді (роботу якої може організовувати проджект) впровадження змін, щоб покращити бізнес-показники. Якщо з’являється якась нова ідея, то її без проблем можна протестувати.

Крім того, необхідно знати потреби свої аудиторії, спілкуватись із нею, отримувати фідбек щодо запуску та розвитку продуктів. Маркетингові дослідження — невіддільна частина продуктового процесу. А ще раджу цікавитися маркетинговими трендами й час від часу прослуховувати свіженькі лекції, яких, не дивлячись ні на що, завжди вистачає.

Він може використовувати свій досвід і знання для запуску свого власного бізнесу. Це вимоги які найбільш часто зустрічаються до продакт-менеджера. Але від фахівців можуть чекати й інших навичок, наприклад уміння проводити заходи або готувати макети до друку. Вимоги сильно залежать від сфери діяльності компанії. Якщо ви поки що не готові розробляти pet product — спробуйте волонтерити в соцпроєктах. Виділяйте одну-дві години на день для того, щоб набратися досвіду.